Мед – це корисний органічний продукт. Ми вже розглянули, що міститься велика кількість вітамінів; мікро- та макроелементів. Він позитивно впливає на організм людини: покращує кровообіг; серцево-судинну систему; процес обміну речовин. Не слід забувати також вплив меду на емоційний стан людини – такий смачний продукт неодмінно принесе масу позитивних емоцій.

Але чи використовується мед для схуднення?

Так, звісно. Більше того, мед – це найкраща альтернатива штучному цукру. Так, ви не тільки вгамуєте своє бажання з’їсти що-небудь солодке, але й зміцните імунітет організму, допоможете йому краще протистояти різним хворобам.

Якщо говорити про мед з погляду його поживності, це досить калорійний продукт. У 100 грамах меду міститься приблизно 330 кілокалорій, що лише на 50 Ккал менше, ніж у цукрі. А ось глікемічний індекс меду набагато краще. Нагадаємо, глікемічний індекс – один із головних показників схуднення, що показує швидкість засвоєння вуглеводів організмом. Простіше кажучи, що нижче ГІ, то менший вплив продукту на рівень цукру в крові.

І тут мед переграє цукор начисто! Його глікемічний індекс нижче – 50-60 замість 100 у цукру. А значить, мед набагато краще підходить для схуднення, різко не підвищує рівень цукру в крові, і не призводить до зростання інсуліну.

При цьому значення його глікемічного індексу середні, якщо говорити про звичайний раціон людини.

Саме тому для схуднення мед бажано вживати у невеликих кількостях, 1-2 чайні ложки на день. Не потрібно додавати його в гарячу випічку або чай, їжте його вприкуску.

Ну і головне – мед має бути натуральним! А для цього найкраще рішення – купити мед у наш інтернет-магазин, розташований у місті Харків. Продаємо лише натуральний мед, зібраний на власній пасіці!

Основні переваги:

  • Низькі ціни;
  • Швидка доставка по Україні;
  • Великий асортимент є гречаний; соняшникова; акацієвий; інші види меду.

Чи використовували Ви мед для схуднення? Можливо у Вас є власний рецепт? Поділіться вашою думкою у коментарях, нам буде цікаво про неї дізнатися!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *