Про нас
пару слов о нас

Cучасна пасіка

Наша компания занимается производством разных видов меда уже достаточно давно, чтобы приобрести большой опыт, разобраться во всех тонкостях процесса. Работаем мы по современным стандартам, что позволяет гарантировать клиентам безупречное качество. Продукция экологически чистая, вкусная и полезная, потому что мы вкладываем в ее производство всю душу.

Наши пчелы живут в экологически чистой обстановке, недалеко находятся луга и сады, что позволяет им производить замечательный мед. Пчеловодство, организованное по всем правилам, дает свои результаты. Высокое качество меда – это наше основное отличие. Каждый год мы стараемся расширять масштабы деятельности. Производство контролируется целиком на всех основных этапах, что сказывается на конечном результате. Поэтому есть мед можно не просто с удовольствием, но и с реальной пользой для организма.

09:00 - 19:00
Робочі години
Старий Салтів
Новопсковский район

Де знаходяться наші пасіки?

Щоб мед був дійсно якісним і максимально корисним, потрібно добувати його в чистих районах. Наша пасіка розташована в двох місцях, серед яких Старий Салтів в Харківській області та Новопсковський район Луганської області. В обох випадках забезпечується створення ідеальних умов. Друге місце – це щось унікальне, тому що в радіусі більше сотні кілометрів немає жодного промислового заводу. Тому можна розраховувати на бездоганну чистоту місцевості, де квіти можуть рости в ідеальних природних умовах. Все це робить позитивний вплив на якість меду і його основні властивості.

Наша історія і основні пріоритети

Наша компанія була заснована багато років тому, тому що нам подобається робити мед. Він на сто відсотків натуральний. У виробництві не застосовується ніяких хімічних елементів і всього іншого. Тому ми пишаємося високою якістю продукції, яке стає з кожним роком тільки вище. Все організовано за кращими стандартами, які тільки можуть використовуватися в даній сфері. Серед наших пріоритетів можна відзначити подальше розширення асортименту, підтримку стабільно високого рівня якості для задоволення потреб усіх клієнтів, навіть найвибагливіших.

0
КГ Монофлорного МЕДУ в 2021
0
ПЧЕЛОсемей НА ПАСЕКЕ​
0
ГА НАШИХ ПОЛІВ
Що ми робимо

Наші послуги

Виробництво меду

Виробляємо мед багато років і безперечно ми пишаємось якістю нашої продукції.

Курс бджільництва

Все що вам потрібно знати про бджільництво, у нашому величезному блозі.

Swarm removing

Також надаємо послугу з виведення бджолиних роїв. Просто зателефонуйте нам і ми негайно з цим розберемося.

Шикарний вибір
Легко замовити
Забезпечення якості
Швидка доставка
АКТУАЛЬНІ новини

Наш блон

Стільниковий мед або мед у сотах

Стільниковий мед відомий нам не лише як смачна насолода, а й цілющий продукт. Сьогодні на прилавках нечасто зустрінеш медові стільники, та й коштують вони часом набагато дорожче за звичайну баночку меду, проте саме в цих створених природою осередках криється маса корисних для організму властивостей. Це готовий до вживання натуральний продукт, якого не торкалася рука людини, […]

Гречаний мед

Якщо ви любите продукти зі сміливим і зухвалим смаком? Тоді, вас однозначно зацікавить гречаний мед. Колір меду нагадує карамель або іриски. Насичений колір, тягуча текстура. З ним створюються чудові страви, і він здатний допомогти зберегти молодість, адже в ньому неймовірну кількість антиоксидантів. Аромат Аромат меду не можна назвати м’яким. Терпкі нотки і пряно-трав’яний аромат – […]