Пилок, як і інші апіпродукти, має багатий склад, здатний позитивно впливати на здоров’я людини. Регенерація тканин та забезпечення людського організму життєво необхідними матеріалами — те, за що пилок так полюбили багато хто. Регулярне вживання пилку дозволяє:

  • Лікувати атеросклероз, розлади, пов’язані з психікою, порушення ендокринної та кардіосистеми. Лікарі радять пити пилок при гіпертонії.
  • Поліпшити метаболізм та кровотворення.
  • Усувати недуги сечостатевої системи.
  • Боротися із інфекціями. Речовина придатна для застосування разом із антибіотиками.
  • Нормалізувати стан після вікового гормонального спаду.

Медики рекомендують приймати бджолиний пилок у період після застуди та під час реабілітації після хірургічного втручання.

Як правильно приймати бджолиний пилок?

Чи знали ви, що прояв корисних властивостей бджолиного пилку залежить від того, як ви його приймаєте? Існують деякі особливості прийому, що дозволяють оптимізувати терапевтичну дію речовини на організм. Наприклад, лікувальний та поживний ефект буде потужнішим, якщо є її разом з медом. Додайте її в мед хоча б за три доби до вживання, щоб набрякла і розм’якшилася. Є й інші нюанси того, як допустимо приймати пилок:

  • У першій половині дня на голодний шлунок. Цей спосіб, наприклад, допомагає стійко знизити тиск, якщо пилок прийнятий за півгодини до їди.
  • Розсмоктувати в роті, щоб пилок бджіл рясно змочувався слиною, і відбувалася ялинкова реакція.
  • Відразу ковтати. При цьому важливо запитати продукт великим об’ємом води.

Купити бджолиний пилок багато хто хоче для дітей. Доза для малюка повинна перевищувати 1/3-1/2 чайної ложки — це від віку чада. Дорослій людині рекомендовано приймати по 1 чайній ложці апіпродукту до двох разів на день. Курс може тривати приблизно місяць. Потім краще зробити 10-денну паузу, після якої такий курс можна повторити.

Для використання з лікувальною метою замовити цей товар можна в нашому інтернет-магазині за прийнятною вартістю. Ми відправимо його на будь-яку адресу в Харкові, або в будь-яке інше місто України. Користь пилку бджіл незаперечна. Ви відразу помітите її за умови, що ні у вас, ні у вашої дитини немає алергічної реакції на цей засіб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *