Усім відомо: мед соняшника, як і інші види апіпродукту, є цінним джерелом компонентів, що покращують функціонування організму. Але ми підготували вам вибірку властивостей цієї речовини, про які мало хто здогадується.

Дивовижні властивості меду

Бажаєте покращити стан шкіри? Тоді рекомендуємо озброїтися не дорогими косметологічними препаратами, а баночкою свіжого бджолиного продукту, який може багато чого:

  1. Лікувати наслідки акне. Натуральний мед – чудовий засіб проти рубців, що залишилися після акне. Щоб усунути їх, зазвичай наносять чайну ложку в’язкої речовини на розпарену шкіру. Потім потрібно зробити легкі рухи. Залишіть маску приблизно на 10 хвилин, а потім змийте теплою водою.
  2. Допомогти при сонячному опіку. Якщо звикли лікувати болючі відчуття і почервоніння сметаною, скористайтеся медом: його потрібно набагато менше. Просто прийміть холодний душ, а потім тонким шаром нанесіть рідкий мед на обпалену ділянку. Чим довше протримайте його, тим швидше настане загоєння.
  3. Зробити м’якшою шкіру ліктів і п’ят. Ці зони у багатьох пересихають, навіть тріскаються. Достатньо раз на день наносити мед і змивати його через півгодини, щоб місця, що турбують вас, загоїлися.
  4. Підтримати рівень вологості під час гоління. Розбавте мед водою, щоб його в’язкість не заважала вам – і все, можна голитися. Він чудово зволожує шкіру та знімає роздратування, якщо у вас немає алергії.

Можна придбати мед в Україні як засіб, що освіжає дихання. Від неприємного запаху позбавить полоскання рота розчином із 1 чайної ложки меду та кориці, доданої на кінчику ножа. Одна процедура — і свіже дихання на весь день. Будемо раді допомогти вам з вибором найсмачнішого меду для вживання в їжу та інших цілей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *