З настанням весни організм намагається вийти із тривалої зимової сплячки. При цьому він відчуває гостру нестачу вітамінів та енергії. Людина перманентно перебуває у стані «поспати ще трохи». Вихід є купити мед як цінне джерело вуглеводів, здатних дати тілу достатньо енергії.

Апіпродукту під силу блискавично підвищити продуктивність організму, можливість витримувати навантаження. Глюкоза, яку містить мед, настільки швидко засвоюється організмом, що забезпечує негайний приплив сил. Фруктоза ж засвоюється поступово, завдяки чому любителі поласувати медом забезпечені стійким ефектом енергетика.

Заряд бадьорості на весь день – це легко

Наш магазин бджільництва в Харкові пропонує кілька простих, але дієвих способів віднайти енергію, що бракує:

  • Вранці не відчуваєте, що виспалися? Намажте травний мед на хліб або покладіть тягучий бджолопродукт замість цукру в теплий ранковий чай.
  • Ще один ефективний коктейль, що стимулює появу енергії: 1 ложка меду, змішана із соком половини лимона в 1 склянці води.
  • Ходите до спортзалу? Перед початком тренування можна з’їсти ложку меду – це дозволить бути продуктивнішим.
  • Прекрасний варіант на замітку батькам, у яких малюкам важко дається фізична та розумова активність. Спробуйте приготувати дитині на сніданок корисний бутерброд. Намажте хліб олією, а поверх нього покладіть 1-2 чайні ложки натурального меду. Також у школу можна давати із собою медову воду. Перспективу користі діти навряд чи оцінять, але дуже сподобається солодкий смак.

Мед чудово розслаблює нервову систему та знімає втому з м’язів. За ці особливості мед приймають і перед сном: пари чайних ложок достатньо, щоб позбутися тривожних думок і швидше заснути.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *